Szukaj

Fat Bike SAHARA 22-.03-07.04.2019


Cały sprzęt mamy na miejscu wypożyczenie fat bajka na cały czas trwania wyprawy 500 złotych.


Opieka samochodu suportowego wraz ze wsparciem medyczno technicznym oraz transport waszych bagaży i prowiantu (jedziemy na lekko) 1000 złotych


Wysokiej klasy klimatyzowany Bus, trasa Marrakesz lotnisko Menara - Sahara - Marrakesz 20 euro w dwie strony . Bus jest tylko do naszej dyspozycji. Licencjonowana firma przewozowa Ouhra z którą współpracujemy od wielu wielu lat.


Baza wypadowa znajduje się w Mhamid el Ghazlan. W bazie jest basen, prysznice i europejskie łazienki. Można spać pod palmą (osobiście polecam) lub w namiocie. Dla osób chcących warunki bardziej luksusowe czekają klimatyzowane pokoje z łazienkami (15 euro za dobę)


Plan pustynnych przejazdów:

Wypad pierwszy WYDMY

Z bazy robimy dwa wypady. Jeden wypad na wysokie wydmy Chegagea gdzie gdzie poza brakiem basenu mamy te same standardy. Z tamtąd udajemy się trasą rajdu Paris-Dakar poprzez wyschnięte jezioro Iriki do pustynnego portu Foum Zguid gdzie w lokalnej restauracji zjecie najlepsze frytki na świecie. Powrót do Mhamid trasą przy górach i poprzez nomadyjskie osady.


Wypad drugi Oaza totalna

Z Mhamid el Ghazlan kierujemy się na północ do gór i miejscowości Tagonite. Trochę lokalnego folkloru i przepiękna Oaza w której czas wydaje się stać w miejscu od setek lat.

Wracamy do Mhamidu, zielona noc na basenie i powrót busami do Marakeszu na lotnisko.

Obywatelom Polski możemy pomóc w zakupie taniego biletu na samolot którym My latamy z Krakowa bezpośrednio do Marakeszu. Jednak chętnie pomożemy Wam w dołączeniu do grupy z dowolnego miejsca na ziemi. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania namiotu.

Dobrej jakości namiot można także wypoyczyć na miejscu 70 złotych za dwójkę. Kask rowerowy, czołówka, mały plecak, podstawowy multiklucz, oraz 0,5 litra mleka do opon.
RESUMUJĄC KOSZTY: WYPRAWA może wasz kosztować nie dużą kasę


Nasza praca plus wynajęcie fata 1500 złotych

500 złotych lot z Krakowa Do Marakeszu ( z naszymi zniżkami) bagaż 10 kg + 7 kg pokładowy

Kieszonkowe na jedzenie bez problemu wystarczy 200 euro (nie wliczamy w to cen używek zbędnych do przeżycia przygody)

Umowę i kontrakt wyprawy odsyłamy tylko i wyłącznie po przesłaniu zgłoszenia na

jacek@united-cyclists.com

lub jagoda@fat-bike-sahara.pl

Możecie także dołączyć mnie na facebook do swojego grona znajomych i możemy porozmawiać przez FB. Jacek Teofil

Poczujcie ducha pustyni i Maroko

https://vimeo.com/116760876

0 wyświetlenia